Suorin Vagon POD Sistem

Suorin Vagon POD Sistem

Suorin Vagon Ultra Taşınabilir sistemi sağlam ve çok yönlü bir bölme buharlaştırıcı sistemi 430mAh entegre pil ve 2 mL doldurulabilir Vagon Pod yanında bir kıvrık ve geleceğe çizgiler ile tasarlanmıştır. Ergonomi düşünülerek tasarlanan Suorin Vagon, farklı zarif çizgilerle kavisli bir yapısal şasiye sahiptir. Ayrıca ek taşınabilirlik için uygun bir kılıf klipsi de bulunmaktadır.Vagon, pil değerlendirmesi için sezgisel LED ışık göstergeli entegre 430mAh pil ile donatılmış, uygun bir şekilde harekete geçirilen ateşleme mekanizması kullanır. Suorin Vapon, günümüzün popüler Nic Tuzları E-Sıvılar ile uygun bir şekilde yeniden doldurulabilen 2mL değiştirilebilir kartuşu ile iki parçalı bir yapı uygular.veya normal serbest E-Sıvıları. Yapısal tasarıma sahip kolayca doldurulabilen bir pod sistemi sunan sağlam bir sistem olan Suorin Vagon Pod Sistemi, bir sonraki modern vape sistemini arayan kullanıcılar için mükemmeldir.


Suorin Vagon Ultra Taşınabilir Kiti Özellikleri:

 • Hepsi Bir Arada Tasarım
 • 2 mL Suyu Kapasitesi - Doldurulabilir Pod
 • Boyutlar - 15mm tarafından 15mm tarafından 15mm
 • Entegre 430mAh Şarj Edilebilir Pil
 • Maksimum Watt Çıkış: 12W
 • Doğrudan Voltaj Bazlı Çıkış
 • Draw-Aktive Atış Mekanizması
 • Fütüristik ve Döşeme Tasarımı
 • Ergonomik Kılıf Klipsi
 • Suorin Vagon Doldurulabilir Kartuş Sistemi
 • 1.3-1.4ohm Bobin Direnci
 • Değiştirilebilir Kartuş Tasarımı - İki Parça 
 • LED Pil Işığı Göstergesi
 • MicroUSB Şarj Portu - 0.5A Maks Şarj
 • Siyah, Kırmızı, Mavi, Beyaz, Gri, Turuncu renklerde mevcuttur

İçerir:

 • 1 Vagon Sistemi
 • 1 Vagon Pod
 • 1 adet MicroUSB kablosu
 • 1 Uyarı Kartı
 • 1 Kullanıcı Kılavuzu
İçeriğe Bir Bakış

Suorin Vagon, ön taraftaki buharlaştırıcının ömür boyu plastikleştirilmiş görüntüsüne sahip bir beyaz, dikdörtgen karton kutu ve paket içeriğinin, şirket bilgilerinin ve arkasındaki çizik-kontrol orijinallik mühürünün bir listesini sunuyor.

Kutunun içinde, bir plastik tutucuya yerleştirilmiş bir montajlı Vagon ve bir mikro USB şarj kablosu içeren küçük bir karton kutu, dayanıklı bir kullanım kılavuzu, bir güvenlik kartı, garanti kartı ve kalite kontrol sertifikası var.

Oldukça bu tür bir cihaz için standart başlangıç ​​kiti, ama bir kaç dolar tarafından fiyatı yükseltmek anlamına gelse bile başka bir şarj edilebilir pod dahil etmiş olsaydı keşke. Eğer kazara pamuk fitilini yanlışlıkla yakarsanız, özellikle vaping başlayanlar ile, cihazı kullanmak için yeni bir kapsül satın alma seçeneğiyle birlikte kalırsınız.

Tasarım ve Yapı Kalitesi

Suorin, ürünleri için alışılmadık tasarımlarla uğraşıyor gibi görünüyor, çünkü kredi kartı şeklindeki Air pod sisteminden sonra, yeni Vagon bir marköre çok benziyor. Hatta birçok canlı renkte gelir ve sadece benzerliği vurgulayan parlak bir kaplamaya sahiptir. Ancak, ben buna hiçbir şekilde çağrı yapmam. Eğer bir şey varsa, JUUL'a öykünmeyi denemediler , diğer birçok Çinli şirket bu günlerde olduğu gibi.

Suorin Vagon 10,5 cm uzunluğunda ve sadece 56 gram ağırlığında ve hem el hem de en küçük kot pantolon cebinde tutulması çok rahat. İlginç bir şekilde, vape'nizi cebinizde tutmaktan hoşlanmıyorsanız veya cepleriniz yoksa, Vagon bir ucunda kullanışlı bir klipsle donatılmıştır, böylece kemerinize, çantanıza veya hatta Boyun tasması

Günümüzde birçok diğer kapsül sistemleri gibi Suorin Vagon da plastik bir ağızlık, e-sıvı tankı ve dahili bir ısıtma elemanı ve batarya içeren küçük çıkarılabilir bir kapsülden oluşuyor. Pil tamamen kaygan, çinko alaşımlı bir gövdeye sahipken, kapsül tamamen polikarbonattan yapılmıştır.

Pil, her kullandığınızda yanan V şekilli bir LED göstergeye sahiptir. Hem batarya ömrü göstergesi olarak hem de bataryada ne kadar gücün kaldığına bağlı olarak farklı renklerin yanısıra, bir hata göstergesinin yanı sıra cihazda bir sorun olması durumunda da çalışır.

Mikro USB bağlantı noktası pilin yan tarafında bulunur ve yalnızca Vagon'un yükseltilebilir bellenimi olmadığı için şarj etmek için kullanılabilir.

Pilin yeniden doldurulabilir bölmeye bağlandığı noktada, iki metal temasın büyük bir silikon parçasıyla yalıtıldığını görmekten mutlu oldum, bu nedenle e-sıvının kapsülün dışına sızması durumunda, bataryaya

Bununla birlikte, kapsülün alt kısmındaki otomatik anahtarın üzerine monte edilen silikon membran sayesinde kapsülün dışına sızan meyve suyu seviyesi minimumdur. Bu zar, havanın ısıtma elemanına ulaşmasına ve buhar üretmesine izin vermek için kaldırılır, fakat ağızlık üzerinde çizmeyi bıraktığınız anda, meyve suyunu dışarı akarak suyun sızmasını önler.

Ayrıca haznenin alt kısmında, yerleşik e-sıvı deposunu tekrar doldurmak için dışarıya doğru çekmeniz gereken bir silikon fiş göreceksiniz. İşiniz bittiğinde, bağlantı noktasını takın ve vape için hazırsınız. Dolum portunun karşısında, bobinin pod içindeki direncini de göreceksiniz. Bu gözden geçirme için aldığım örnek 1.3Ω'lik bir dirence sahipti, fakat Suorin'in farklı dirençleri olan kapsüller satıp satmadığını da bilmiyorum ve onların sitesinde bahsedilmiyor.

Ağızlık, klasik bir boru ağızlığı gibi hafif kıvrımlıdır ve çok küçük bir hava menfezine sahiptir, bu nedenle kısıtlayıcı, sigara gibi bir çekim bekleyebilirsiniz. Vagon'u bir haftadan fazla kullandım ve ağızlıktan ağzımda hiç su sızıntısı olmadı.

Vagon ağızlığı hakkında sevmediğim bir şey varsa, hem renkli hem de parlak olması, hem güneş ışığında hem de düşük ışık koşullarında tankta ne kadar e-sıvının kaldığını görmek zorlaşır. Gün içinde, dizüstü bilgisayarımın veya bir pencerenin görüntüsü gibi, bir ışık kaynağına karşı pod sistemini tutarak meyve suyu seviyesini şahsen kontrol ediyorum.

Vagon hazneleri tekrar doldurulabilir, ancak buharın tadı değişmeye başladığında ya da hafif yanmış bir tadı algılamaya başlarsanız, yerleşik bobin ve pamuk fitili olduğu için podu yenisiyle değiştirmek zorundasınız. t değiştirilebilir. Bu tüm bölme sistemleri için geçerli, bu yüzden buna gerçekten çağrı yapamazsınız. Ayrıca, iki Vagon bölmesi için 5 dolarlık ortalama bir fiyata, bu cihazı kullanmanın cüzdanınızda kolay olduğunu söyleyebilirim.

Pil Ömrü ve Performansı

Suorin, yeni Vagon kapsül sisteminin, Suorin Air'deki 30mAh'den daha yüksek bir dahili 430mAh pile sahip olduğunu iddia ediyor. Ancak, firmalar her zaman promosyon amaçlı olarak bu notları abartmaya eğilimlidirler, bu yüzden ünemi bu konuda test etmemiş olmama rağmen, 400 civarında bir kapasiteye sahip olduğunu iddia etmeye istekliyim. Yine de, resmi 430mAh ile gidiyor bile , Air'in üzerinde biraz yükseltilmiş kapasite çok fazla fark yaratmıyor. Size birkaç ekstra puf verebilir, ama aslında gerçekten saymak için çok az. Adil olmak gerekirse, 400mAh, bu boyuttaki kapsül sistemleri için standart gibi gözüküyor, bu yüzden bu konuyu bahsetmiyorum.

Şimdi, daha önce gelişmiş vape modları kullandıysanız, muhtemelen çok daha yüksek bir pil oranına sahip olduklarını biliyorsunuzdur, ancak güç çıkışının da daha yüksek olduğunu unutmayın. Bu 1.3Ω pod ile, Suorin Vagon sadece yaklaşık 12W çıktı, yani 400 veya 430 mAh, sandığınızdan çok daha uzun sürecek. Ben sadece bir gün boyunca kullanamayacağım, çünkü bu MTL'den, sigaraya benzer bir vaping tarzından zevk almıyorum, ama bir acemi ve hatta bir ara kullanıcı bir araya getirerek 7-8 saatlik bir kullanımdan kurtulabilir o.

Suorin Vagon, ne kadar pil ömrü kaldığını bilmenizi sağlayan V şekilli bir gösterge lambasına sahiptir. Işık çektiğinizde yeşile dönerse,% 70'in üzerinde piliniz olduğu anlamına gelir, eğer ışık maviye dönerse,% 60 ile% 30 arasında pil ömrü kalır ve kırmızı ışık% 30 pil ömrünün altında demektir. . Çizerken o kırmızı ışıklar yanıp sönmeye başladığında, yeniden şarj etme zamanı. Neyse ki, Vagon vape-while-charge teknolojisine sahiptir, bu yüzden şarj olurken hala vape yapabilirsiniz.

Şimdi havanın nasıl olduğu hakkında konuşalım. Suorin Air'i ilk defa vape yapmak için, kapsülü çıkarmanızyeterlidir, koruyucu plastik filmi podun alt kısmından çıkarınız, böylece metal kontaklar akü üzerindekilere temas edip, e-sıvı ile doldurunuz. ve tekrar bataryaya takın. Şimdi pamuk fitilinin meyve suyuyla doyurulduğundan emin olmak için iyi bir 10-15 dakika bırakın ve gitmekte fayda var.

Vagon otomatik bir anahtara sahiptir, bu yüzden onu açmak veya kapatmak zorunda kalmazsınız. Sadece ağızlık üzerine çizin ve bataryayı harekete geçirecek, bu da bataryayı haznenin içinde ısıtmaya ve buhar üretmeye başlayacak. Her şey bununla ilgili.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ücretsiz kargo

200₺ siparişinizde ücretsiz kargo

Orjinal!

%100 Orjinal ürün garantisi

 • Ürün Kodu: SuorinVagon
 • Stok Durumu: 2 - 3 Days
 • 245,00TL

Etiketler: suorin, vagon, pod, sistem, cihazlar